EasyDraw i EasyCap projektowanie i wycena

Pakiet oprogramowania EasyDraw i EasyCap służące do projektowania i wyceny systemów elektrycznych, do pobrania bezpłatna wersja po wcześniejszej rejestracji.

Save Prog

Oprogramowanie do zarządzania systemem Due Fili Plus.

EasyTool Professional

Oprogramowanie EasyTool Professional jest stworzone do zarządzania wszystkimi urządzeniami systemu automatyki domowej VIMAR. Można je uruchomić w dwóch różnych trybach. Pierwszy tryb pozwala na zarządzanie komunikatorami GSM, ekranami dotykowymi i jednostką centralną By-Me. Natomiast drugi tryb pozwala na dostęp do magistrali i konfiguracji całego systemu By-Me.

Web Server KNX

Web serwer KNX jest urządzeniem monitorującym system automatyki budynku oparty na standardzie KNX. Możliwa jest konfiguracja i korzystanie z Web serwera KNX (zwanego dalej Web serwerem) wyłącznie za pośrednictwem stron internetowych, przeglądarek (znajdujących się na liście) z dowolnego typu urządzenia lub systemu operacyjnego. Aplikacje dostępne są dla systemów operacyjnych urządzeń mobilnych opartych na systemie Apple iOS i Google Android (więcej szczegółów znajdziesz na stronie VIMAR).

Web Server By-me

VIMAR By-Web umożliwia zarządzanie Twoim własnym systemem automatyki domowej By-me poprzez PC, notebook, tablet lub ekran dotykowy, jak również inne urządzenia wyświetlające strony internetowe. Dla urządzeń mobilnych iPhone i iPod dostępna jest specjalna aplikacja do pobrania z iTunes, która pozwala na szybszy dostęp do funkcji By-Web. Zarządzanie budynkiem może odbywać się lokalnie i zdalnie, pod warunkiem stałego połączenia z Internetem.

Multimedialny ekran dotykowy

W systemie automatyki domowej, w którym zainstalowany jest Web serwer, multimedialny ekran dotykowy daje możliwość pełnej kontroli oświetlenia, rolet, wentylacji i klimatyzacji, systemu audio, scenariuszy, obciążeń, systemu alarmowego oraz zarządzania zużyciem energii. Multimedialny ekran dotykowy może być również używany jako ekran wideodomofonu i może zarządzać wszystkimi funkcjami wideodomofonu Due Fili (dwuprzewodowy) takich jak: wyświetlanie obrazów z panelu i kamery wideo, przycisk wywołania dźwięku z panelu frontowego, otwarcie zamka itd. Połączenie z Web serwerem pozwala nie tylko na nadzór i kontrolę całego systemu automatyki domowej, ale także przeglądanie niektórych stron internetowych (prognozy pogody, wiadomości, czytnik kanałów RSS, radio online), odtwarzanie nagrań wideo, przeglądanie zdjęć, słuchanie muzyki (pliki mp3), pisanie notatek i powiązanie ich z systemem alarmowym (data i godzina), tworzenie notatek w formie graficznej, dzięki funkcji "tablica".

evManagerTS

Software for programming telephone switchboards 35PX series

Well-contact Plus (KNX)

Bazy danych do urządzeń KNX, aktualizacje WCS, konfigurację ekranu dotykowego Well-Plus i formularz kontaktowy z aktywacją interfejsu zarządzania WCS.

VIMAR By-phone

Oprogramowanie do zdalnego sterowania komunikatorem GSM 01942 i termostatem 01913.

Call-way

Oprogramowanie umożliwiające nadzór całego systemu za pomocą PC. Zarządzanie wieloma funkcjami zależy od terminali umieszczonych w pokojach.

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.