Nowe budownictwo mieszkaniowe

Wraz z nową, milenijną ewolucją technologiczną rozwinęła się również przestrzeń domowa: tradycyjne instalacje elektryczne stały się systemem nerwowym, który pozwala na komunikację między różnymi urządzeniami. To początek systemu automatyki domowej.

Nowa estetyka

Styl budownictwa mieszkaniowego stał się bardziej wyrafinowany. W 2000 roku uruchomiono przeznaczoną dla domu serię Plana - prosty, podstawowy i bezpośredni interfejs. W 2005 roku na czoło wszystkich serii wysunął się Eikon, który stworzył nowy styl mieszkaniowy.

Serce automatyki domowej

Badania doprowadziły do powstania unikatowego systemu automatyki domowej, podobnego do standardu Konnex - najbardziej rozpowszechnionego na świecie. Jego nazwa, "By-me", podkreśla bliskość użytkownika. Od 2005 roku jest sercem automatyki domowej w każdej serii mieszkaniowej.

I nowa siedziba główna

Napędzając proces transformacji utworzono nowe centrum zarządzania w Marostice, które koordynuje sieć sprzedaży, włoskie jednostki produkcyjne, fabryki oraz montownie rozsiane po całym świecie. Rozwój, który czyni Vimar jednym z liderów na rynku w włoskim, pozwala na konkurowanie również na rynkach międzynarodowych.

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.