Pozytywna energia od 1945 roku

Światło jest energią, ciepłem i życiem. To jest kierunek, w którym rozwijamy się od 1945 roku z ogromną pasją i chęcią do innowacji. Wszystko zaczęło się w okresie powojennym w włoskiej miejscowości Marostica, a teraz znalazło się na całym świecie.

Dom w nowym stylu

Rozwijamy się poprzez obserwowanie szybkich zmian mieszkaniowych trendów: od prostej instalacji elektrycznej nastawionej głównie na bezpieczeństwo, aż do nowoczesnego systemu automatyki domowej sprawiającego, że technologia jest bliżej Ciebie.

Made in Italy

Dzisiaj kontynuujemy produkcję w miejscowości Marostica. Wierzymy we włoski styl, który łączy w sobie estetyczną jakość, innowacyjną technologię i prostą instalację.

Obecność międzynarodowa

Jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej z produktami dostosowanymi do wymogów różnych rynków i biurami sprzedaży zlokalizowanymi na całym świecie.

Zasady etyki

Mamy jasno określone zasady, które dotyczą wszystkich osób pracujących w naszej firmie.

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.