Witamy w Pixel Heavy. Nowy panel wideofonu Elvox wyróżnia się dużą wytrzymałością oraz niezawodnością. Podobnie jak wszystkie serie Pixel cechuje się minimalistyczną geometrią oraz zaokrąglonymi krawędziami.

Dostępny w specjalnym, popielatym wykończeniu, w ramce z odlewanego aluminium, z modułem przednim ze stopu ZnAl i stopniem ochrony IK10 oraz IP54 - jest jeszcze bardziej odporny na warunki pogodowe i uderzenia. To idealne rozwiązanie dla instalacji w bardzo zasolonym środowisku.

Podobnie jak Pixel, Pixel Heavy może służyć do stworzenia różnych kombinacji, aby spełnić każdą potrzebę. Konstrukcja z jednym, dwoma lub trzema modułami pionowo, może zostać rozszerzona do trzech rzędów poziomo, a więc kombinacji maksymalnie do dziewięciu modułów.

Urządzenie jest kompatybilne z Due Fili Plus: audio, audio/wideo, szerokokątnym urządzeniem audio/wideo z 3,5'' kolorowym wyświetlaczem LCD i klawiaturą alfanumeryczną. Owa modułowość oznacza, że panel wejściowy może być rozszerzony do maksymalnie 84 przycisków, zaspokajając każdą potrzebę instalacji.

Pixel Heavy może być zainstalowany zarówno w specjalnej puszce podtynkowej ze stali nierdzewnej lub standardowej puszce podtynkowej z serii Pixel 8000, 1200 i 1300.

 

Opublikowane 10/03/2016

ASTAT Sp. z o.o., 60-451 Poznań, ul. Dąbrowskiego 441, tel. +48 618488871, fax +48 618488276, info@astat.com.pl, www.vimarpolska.pl
VIMAR: osprzęt elektroinstalacyjny, system automatyki domowej, łączniki, gniazda, chronotermostaty, wideofony, CCTV, automatyka dla sektora mieszkań oraz usług.